Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka rolna, ul. Kalinowa

Kalinowa, Targanice, małopolskie

  • 164 600 zł
  • 3 292 m²
  • 50 zł/m²

Zdjęcie

Monika Połatyńsk...

Skontaktuj się

Działka rolna, ul. Kalinowa

Kalinowa, Targanice, małopolskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

164 600 zł

3 292 m²

50 zł/m²

Działka rolna, ul. Kalinowa

Zaktualizowane: 16 maja 2026

164 600 zł 3 292 m² 50 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 164 600 zł (50 zł/m²)
  • Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 16.05.2026
  •   numer ogłoszenia: REMAX-5975/3123/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

JOANNA TROJAK
Agent prowadzący
 

Na sprzedaż widokowa działka rolna zlokalizowana w Targanicach , gm. Andrychów , woj. małopolskie , o powierzchni 3292 m2 .
W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem 4.1/18R
Dojazd drogą asfaltową , nie ogrodzona .
do biura .
Zapraszam do kontaktu

RE/MAX Invest
ul. (...)

Agent

Monika Połatyńska

694 486...

694 486 486

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Monika Połatyńska

694 486...

694 486 486

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: