Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Brzezińska

Brzezińska, Targanice, małopolskie

  • 1 430 000 zł
  • 390 m²
  • 3 666,67 zł/m²

Zdjęcie

Monika Połatyńsk...

Skontaktuj się

Dom, ul. Brzezińska

Brzezińska, Targanice, małopolskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

1 430 000 zł

390 m²

3 666,67 zł/m²

Dom, ul. Brzezińska

Zaktualizowane: 16 maja 2026

1 430 000 zł 390 m² 3 666,67 zł/m²

Rodzaj domu:
-
Liczba pokoi:
9
Powierzchnia działki:
1 816 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
1994

Rodzaj domu:

-

Liczba pokoi:

9

Powierzchnia działki:

1 816 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

1994

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 430 000 zł (3 666,67 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka domu 390 m², 9 pokoi
  • Budynek: rok budowy: 1994
  • Działka: 1 816 m²
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 16.05.2026
  •   numer ogłoszenia: REMAX-3779/3123/ODS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

JOANNA TROJAK
Agent prowadzący
 

Na sprzedaż przedstawiam dom położony w Targanicach ,gmina Andrychów , woj. małopolskie
Dom składa się z dwóch segmentów , jeden wybudowany w latach 70 tych i drugi z lat 90 tych , rozbudowany w 2004 roku.
Trzy niezależne mieszkania , dwa na I piętrze oraz trzecie na całej szerokości poddasza , bez skosów . (...)

Agent

Monika Połatyńska

694 486...

694 486 486

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Monika Połatyńska

694 486...

694 486 486

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości